Kurumsal

Hakkımızda

Fulad Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Demir Çelik sektöründe uzun yıllar kazanılan tecrübe ve bilgi birikimi ile 2010 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete başlamıştır.

Makine imalat sanayi, otomotiv ve otomotiv yan sanayi, kalıp sanayi, savunma sanayinin ihtiyacı olan karbon çelikleri, yapı çelikleri, imalat çelikleri, alaşımlı çelikler, sementasyon çelikleri, otomat çelikleri, yay çelikleri, takım çelikleri ve çelik çekme boruların tedarikçiliğini yaparak toptan ve müşteri isteğine göre kesimli perakende olarak satışını yapmaktadır.

Kesitlerine ve kullanım ihtiyaçlarına göre sıcak haddelenmiş, kabuk soyulmuş, dövme ve soğuk çekme ile tamamlama işlemleri yapılmış her kalitede çelik satışıyla iştigal eden firmamız yurt içinde üretim yapan fabrikaların ürünlerini pazarlamanın yanı sıra yurt dışından ithalatla en kaliteli çeliği en uygun fiyatla sanayimizin hizmetine sunmaktadır.
 

Misyon

Türk sanayisinin Dünya ile rekabetini sağlamak amacı ile kaliteli üretim için kaliteli çelik kullanmak gerektiğinin bilincinde olup  müşteri ihtiyaçları doğrultusunda gelişen teknoloji ve bilgileri de bünyemize katarak Türk sanayisine hizmetlerimizi ilkeli ticaret, dürüstlük ve güven esasına dayalı olarak sürdürmektir.

Vizyon

İlkelerimizden ödün vermeden yenilikçi ve rekabetçi yaklaşımla Yurt içi ve Yurt dışındaki tedarik ve satış ağını her geçen gün geliştirerek Türk demir çelik sektörüne katkıda bulunmaktır.